Policja turystyczna w Phuket prowadzi dochodzenie w sprawie zarzutów dotyczących nielegalnego rosyjskiego przewodnika turystycznego

Phuket -

Policja turystyczna w Phuket przeprowadziła inspekcję słynnej świątyni w Phuket po otrzymaniu wielu skarg od zaniepokojonych obywateli, że rzekomo rosyjscy przewodnicy pracują tam nielegalnie.

Policja turystyczna w Phuket powiedziała „Phuket Express”, że zaniepokojeni obywatele powiadomili ją, że obywatele Rosji nielegalnie pracują jako przewodnicy w świątyni Chalong.

W czwartek (26 października godzth) zespół Policji Turystycznej w Phuket pod dowództwem podpułkownika Sakkarina Anusamansakuna przeprowadził inspekcję świątyni Chalong w Chalong w dystrykcie Mueang Phuket. Powiedzieli jednak, że nie znaleźli żadnych nielegalnych rosyjskich przewodników.

Podobne artykuły:

Urząd imigracyjny w Phuket przeprowadził inspekcję firmy w Phuket po otrzymaniu powiadomienia, że ​​rzekomo Rosjanin pracuje tam nielegalnie.

Służba imigracyjna w Phuket przeprowadziła inspekcję wypożyczalni pojazdów w Mueang Phuket po tym, jak zaniepokojeni obywatele powiadomili ich, że firma rzekomo jest w całości własnością Rosji i zatrudnia rosyjski personel nielegalnie, bez udziału jakichkolwiek obywateli Tajlandii.

Obraz po treści postu
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.