Małym łodziom w Phuket zakazano wypływania do morza

Phuket -

Biuro Morskie w Phuket wydało ostrzeżenie, że małym łodziom o długości mniejszej niż sześć metrów obowiązuje zakaz opuszczania portów na otwarte morze w tym czasie.

Szef Biura Morskiego w Phuket, pan Nachapong Pranit, powiedział Phuket Express, że według tajskiego Departamentu Meteorologicznego (TMD) na Morzu Andamańskim występują obecnie ulewne deszcze, a w obszarach burzowych występują silne fale o wysokości ponad dwóch metrów, które potrwają do 29 października 2023 r. .

Biuro Morskie w Phuket wydało we wtorek (24 października) ostrzeżenie dla kapitanów łodzi, aby zachowali większą ostrożność podczas podróży na morzu. Małym łodziom o długości mniejszej niż sześć metrów obowiązuje ZAKAZ wypływania w tym czasie z portów na otwarte morze.

Obraz po treści postu
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.