AKTUALIZACJA: Hiszpański szef kuchni oficjalnie oskarżony o morderstwo po poćwiartowaniu Kolumbijczyka na wyspie Pha Ngan

Wyspa Pha Ngan, Surat Thani-

Hiszpański szef kuchni i wpływowa gwiazda został oficjalnie oskarżony o morderstwo po tym, jak w sierpniu tego roku poćwiartował kolumbijskiego chirurga, podobno swoją kochankę, na wyspie Pha Ngan.

Nasze poprzednie historie:

Ludzka miednica z wciąż przyczepionymi jelitami została znaleziona na wysypisku śmieci na wyspie Pha Ngan w Surat Thani.

Tajska policja aresztowała hiszpańskiego podejrzanego o rzekome zamordowanie i poćwiartowanie swojego kolumbijskiego partnera na południowej wyspie turystycznej Pha Ngan, Surat Thani.

Zespół medycyny sądowej potwierdził, że części ciała znalezione na wysypisku śmieci na turystycznej wyspie Pha Ngan w Tajlandii, Surat Thani, należą do Kolumbijczyka, który prawdopodobnie został zamordowany przez swojego hiszpańskiego kochanka.

Teraz aktualizacja:

W czwartek (26 października godzth) Pan Daniel Jeronimo Sancho Bronchalo, lat 29, obywatel Hiszpanii, został zabrany przez funkcjonariuszy z więzienia okręgowego Samui do Sądu Prowincjonalnego Koh Samui. Reporterom nie pozwolono jednak robić zdjęć podejrzanemu, gdy wysiadał z pojazdu. Na rozprawie w sądzie był obecny jego ojciec, znany hiszpański aktor Rodolfo Sancho Aguirre.

Prokuratorzy złożyli pozew przeciwko oskarżonemu, panu Danielowi, w związku z zamiarem morderstwa oraz przeniesieniem lub zniszczeniem ciał lub części ciał w celu ukrycia śmierci.

Jednakże pan Daniel poprosił sędziego o tłumacza języka hiszpańskiego na pozostałą część procesu. Powiedział, że nie jest dobry w języku angielskim i martwi się jakimś błędem w języku angielskim i/lub nieporozumieniem. Sąd Prowincjonalny Koh Samui odroczył rozprawę do 13 listopada przyszłego miesiąca.

TPN Media zauważa, że ​​niezależnie od tłumacza, pod warunkiem, że rozprawa będzie prowadzona w języku tajskim, podobnie jak cała związana z nią dokumentacja.

Ta konkretna sprawa wzbudziła duże zainteresowanie mediów społecznościowych w Hiszpanii ze względu na wysoką pozycję podejrzanego.

Obraz po treści postu
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.