W Hat Yai skonfiskowano nielegalne papierosy i alkohol o wartości ponad 7 milionów bahtów

Songkhla —

27 października 2023 r. urzędnicy Wydziału Policji ds. Ochrony Konsumentów (CPPD) i właściwi urzędnicy skonfiskowali nielegalne papierosy i nielegalny alkohol o wartości ponad 7 milionów bahtów w prywatnym centrum transportowym w Hat Yai w Songkhla.

Funkcjonariusze CPPD otrzymali zgłoszenie z anonimowego źródła dotyczące nielegalnego przemytu papierosów i alkoholu prywatnym transportem do klientów za pośrednictwem platform internetowych.

W wyniku konfiskaty znaleziono 7,340 nielegalnych paczek papierosów i 87 nielegalnych butelek wina i alkoholu o szacunkowej wartości 7.2 mln bahtów.

Początkowo funkcjonariusze śledczy skonfiskowali dowody do dalszego postępowania sądowego i zobowiązali się do pociągnięcia zaangażowanych osób do odpowiedzialności za popełnione przestępstwa.

Oryginalna wersja tego artykułu pojawiła się na naszej siostrzanej witrynie The Pattaya News, której właścicielem jest nasza firma macierzysta TPN media.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.