Podejrzany aresztowany na lotnisku w Phuket za rzekome otwieranie kont bankowych oszustom

Phuket -

Podejrzany poszukiwany w Bangkoku został aresztowany w terminalu międzynarodowym międzynarodowego lotniska w Phuket po rzekomym otwieraniu rachunków bankowych oszustom internetowym.

Funkcjonariusze imigracyjni w Phuket na międzynarodowym lotnisku w Phuket powiedzieli Phuket Express, że na początku tygodnia aresztowali podejrzanego w hali odlotów terminalu międzynarodowego.

Jest podejrzanym poszukiwanym przez Sąd Karny Phra Khanong w Bangkoku. Jest oskarżony o otwieranie rachunków bankowych dla innych osób w celu prowadzenia działalności przestępczej w Internecie, oszustw i importowania fałszywych informacji do systemów komputerowych, powodując inne szkody. W tajskich mediach często nazywa się je kontami koni.

„Phuket Express” zauważył, że funkcjonariusze nie ujawnili szczegółów dotyczących podejrzanego.

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.