Thai Airways wprowadza nowe mundury

Krajowy-

W dniu 25 października 2023 r. linie Thai Airways International PCL. zorganizowały konferencję prasową na temat „OD FIOLETTU DO CELU”, podczas której zaprezentowano nowe, unikalne tajskie mundury lotnicze.

Nowe międzynarodowe mundury stanowią połączenie tajskiej tożsamości i koncepcji zrównoważonego rozwoju: tajski jedwab tkany razem z włóknami pochodzącymi z materiałów pochodzących z recyklingu. Konstrukcja wyróżnia się łatwością konserwacji i zachowuje swój kształt dzięki elastyczności i zwinności.
Linie Thai Airways planowały wprowadzić nowe mundury 1 stycznia 2024 r.


Od ponad dwudziestu lat linie Thai Airways uwzględniają wpływ przemysłu lotniczego na środowisko. Aby zmniejszyć emisję gazów cieplarnianych, Thai Airways zainicjowało nowe projekty polegające na recyklingu niewykorzystanych materiałów na rzecz środowiska, zrównoważonego rozwoju i gospodarki o obiegu zamkniętym.
Koncepcje znajdują się w części Życie bez odpadów: od samolotów do planety, od odpadów do bogactwa i od fioletu do celu.

Co więcej, koncepcja zrównoważonego paliwa lotniczego jest w fazie opracowywania, a inne zrównoważone przedsiębiorstwa wspierają tajskie produkty z lokalnych sektorów rolnych i MŚP, aby osiągnąć cele zrównoważonego rozwoju.

Ten artykuł pierwotnie ukazał się na naszej siostrzanej stronie The Pattaya News.

Obraz po treści postu
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce. Ma doświadczenie w HR i operacjach i od dekady pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od około dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie proszę kierować na e-mail [email chroniony] O nas: https://thephuketexpress.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thephuketexpress.com/contact-us/