Władze Phuket ostrzegają rzekomych kolekcjonerów gigantycznych małży

Phuket -

Władze ostrzegają, że małż olbrzymi jest gatunkiem chronionym w USA Tajlandia po otrzymaniu skarg, że ludzie byli zbieranie Gigantyczne małże na plaży w Patong.

Centrum Ochrony Zasobów Morskich Phuket powiedziało Phuket Express, że w niedzielę (29 październikath) dokonali inspekcji plaży Tri Trang po tym, jak zaniepokojony obywatel powiadomił ich, że ludzie zbierają i niszczą małże olbrzymie podczas odpływu. Małż olbrzymi jest jednym z gatunków chronionych w Tajlandii.

Podczas kontroli urzędnicy nie znaleźli jednak żadnych kolekcjonerów. Informują mieszkańców o tym, że małże są gatunkiem chronionym i są bardzo ważne dla lokalnego morskiego systemu ekologicznego, który należy chronić.

Każdemu, kto zbiera, posiada, kupuje lub sprzedaje gigantyczne małże, grozi kara pozbawienia wolności do czterech lat lub grzywna do 40,000 XNUMX bahtów lub obie kary na raz.

Obraz po treści postu
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.