Gabinet Tajlandii zapewnia bezpłatny wjazd do Tajlandii turystom z Tajwanu i Indii

Krajowy —

Premier Srettha Thavisin ogłosiła we wtorek, że Tajlandia zapewni 30-dniowy bezwizowy wjazd turystom z Indii i Tajwanu, a także z obecnie istniejących krajów, w celu pobudzenia turystyki.

Ogłoszony po posiedzeniu gabinetu 31 października premier Srettha powiedział, że polityka ta będzie obowiązywać od 10 listopada do 10 maja 2024 r., aby przyciągnąć więcej turystów w związku ze zbliżającym się sezonem.

Wcześniej rząd Tajlandii zatwierdził Rosyjscy turyści pobytu w programie bezwizowym do 90 dni, powiększonych z 30 dni. Wdrożenie tego przedłużenia zaplanowano na okres od 1 listopada do 30 kwietnia 2024 r.

Srettha powiedziała, że ​​liczba przybyszów z Indii i Tajwanu jest ostatnio stosunkowo duża. W ramach tego programu będą mogli przebywać w Tajlandii przez 30 dni.

Według doniesień turyści z Indii stali się w tym roku czwartym co do wielkości rynkiem turystycznym Tajlandii, z liczbą około 1.2 miliona przyjazdów, po Malezji, Chinach i Korei Południowej.

Turystyka przyjazdowa z Indii również wykazuje wzrost, napędzany zwiększoną uwagą ze strony linii lotniczych i sieci hotelarskich ukierunkowanych na ten rynek.

In We wrześniu tego roku rząd Tajlandii zezwolił turystom z Chin i Kazachstanu na wjazd bezwizowy, również w celu pobudzenia turystyki.

Oryginalna wersja tego artykułu pojawiła się na naszej siostrzanej witrynie The Pattaya News, której właścicielem jest nasza firma macierzysta TPN media.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Obraz po treści postu
Najnowszy tłumacz wiadomości lokalnych w The Pattaya News. Aim ma XNUMX lata, obecnie mieszka i studiuje ostatni rok studiów w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniem na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością, wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.