AKTUALIZACJA: Zidentyfikowano sześciu Hindusów, którzy zaatakowali funkcjonariuszy imigracyjnych w Phuket

Phuket -

Zidentyfikowano sześciu Hindusów, którzy zaatakowali funkcjonariuszy imigracyjnych w Phuket.

Nasze poprzednie historie:

Dwóch funkcjonariuszy imigracyjnych zostało rannych po tym, jak zostali zaatakowani przez cudzoziemca podczas poszukiwania innego poszukiwanego Hindusa w willi w Thalang.

Wielu obcokrajowców otrzymało dożywotni zakaz wjazdu po incydencie, w wyniku którego kilku funkcjonariuszy imigracyjnych zostało rannych, gdy cudzoziemcy próbowali powstrzymać funkcjonariuszy imigracyjnych przed wydaniem nakazu przeszukania nieruchomości w celu poszukiwania i aresztowania poszukiwanego obywatela Indii.

Funkcjonariusze aresztowali łącznie sześciu obcokrajowców, w tym pana NIKHILA, Hindusa, za atak na urzędników imigracyjnych i utrudnianie im wykonywania obowiązków. Zatrzymano także trzech cudzoziemców za przekraczanie legalnych wiz.

Teraz aktualizacja:

Szef imigracji w Phuket, pułkownik Tanet Sukchai, powiedział Phuket Express, że po incydencie w willi podjęli kroki prawne przeciwko wielu obcokrajowcom, cofnęli ich pozwolenia na pobyt w Tajlandii, a także umieścili ich na czarnej liście (dożywotni zakaz wjazdu do kraju).

Służba imigracyjna w Phuket zidentyfikowała sześciu Hindusów, którzy zaatakowali funkcjonariuszy imigracyjnych w Phuket, a są to: Nikhil Arora (36 lat), Sanjay Shetty Bunts Balakrishna (30 lat), Arshdeep Singh Bedi (28 lat), Charmanna Kolumadanda Uthappa (25 lat) i Nitin Khanna , 39 lat i pan Manoj Kumar, 32 lata.

Trzej obcokrajowcy, którzy przekroczyli okres pobytu, to pan Shkodo Georgeii, 33 lata, obywatel Rosji (przekroczenie terminu pobytu o 60 dni) i dwóch Hindusów, którzy przekroczyli okres pobytu o dwa dni, pan Kartik, 29 lat i pan Yuvraj Saxena, 25 lat.

„Phuket Express” zauważył, że urzędnicy imigracyjni w Phuket nie wskazali, kto konkretnie otrzymał dożywotni zakaz wjazdu do Tajlandii.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.