Drogi na Starym Mieście w Phuket zostaną zamknięte ze względu na New Sunday Walking Street

Phuket -

W każdą niedzielę niektóre drogi na Starym Mieście w Phuket będą tymczasowo zamykane ze względu na nową ulicę spacerową.

Nasza poprzednia historia:

Chartered Walking Street zostanie uruchomiony w przyszłym miesiącu na Starym Mieście w Phuket.

Teraz nasza aktualizacja:

Władze miasta Phuket poinformowały Phuket Express, że nowa Chartered Walking Street będzie kursować w każdą niedzielę i rozpoczynać się w niedzielę 5 listopadath, 2023 od 4:00 do 10:00 na Starym Mieście w Phuket.

Droga Phang Nga (od skrzyżowania Yaowarad Road z Phang Nga Road do Chartered Interaction, Soi Pradit i Soi Takua Pa) w podokręgu Talad Yai będzie tymczasowo zamknięta dla ruchu w każdą niedzielę od 1:00 do północy.

Bezpłatne miejsca parkingowe będą dostępne w Dang Plaza, Soi Pradit (tylko dla motocykli), Soi w pobliżu Bangkok Bank oraz na parkingu przy Public Market 1 (Ban San Market przy Ranong Road).

Obraz po treści postu
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.