AKTUALIZACJA: Królewski tajski dowódca imigracyjny nakazuje rozprawienie się z „zagraniczną mafią” w Phuket

Phuket -

Wybitny dowódca Królewskiego Tajskiego Urzędu Imigracyjnego nakazał rozprawienie się z „zagraniczną mafią” w Phuket po tym, jak sześciu obcokrajowców, w tym obywatele Indii i Rosji, zaatakowało funkcjonariuszy imigracyjnych.

Nasze poprzednie historie:

Dwóch funkcjonariuszy imigracyjnych zostało rannych po tym, jak zostali zaatakowani przez cudzoziemca podczas poszukiwania innego poszukiwanego Hindusa w willi w Thalang.

Wielu obcokrajowców otrzymało dożywotni zakaz wjazdu po incydencie, w wyniku którego kilku funkcjonariuszy imigracyjnych zostało rannych, gdy cudzoziemcy próbowali powstrzymać funkcjonariuszy imigracyjnych przed wydaniem nakazu przeszukania nieruchomości w celu poszukiwania i aresztowania poszukiwanego obywatela Indii.

Funkcjonariusze aresztowali łącznie sześciu obcokrajowców, w tym pana NIKHILA, Hindusa, za atak na urzędników imigracyjnych i utrudnianie im wykonywania obowiązków. Zatrzymano także trzech cudzoziemców za przekraczanie legalnych wiz.

Teraz aktualizacja:

Po incydencie Phuket odwiedził szef Królewskiego Tajskiego Biura Imigracyjnego, generał broni Itthiphon Itthisarnronnachai. Dodał otuchy funkcjonariuszom organów ścigania, którzy odnieśli obrażenia w wyniku ataku sześciu Hindusów w Thalang.

Generał porucznik Itthiphon powiedział, że cudzoziemcy, którzy nie szanują tajskiego prawa, muszą zostać deportowani, zwłaszcza jeśli zachowują się agresywnie i stanowią zagrożenie dla kraju. Itthiphon dodał, że wszyscy zagraniczni przestępcy zostaną usunięci z Phuket i Tajlandii.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.