Delfin znaleziony martwy na plaży w Krabi

Krabi –

Na plaży w Krabi znaleziono martwego delfina.

Szef Parku Narodowego Than Bok Khorani, Siriwat Suebsai, powiedział Phuket Express, że na początku tego tygodnia otrzymał powiadomienie od sołtysa wioski o smutnym incydencie. Miejscowi rybacy znaleźli martwego delfina na plaży Ao Muang w dystrykcie Ao Luek.

Przybyli na miejsce zdarzenia, aby znaleźć martwą samicę delfina. Na zewnętrznej stronie martwego delfina nie znaleziono żadnych ran. Miał 2.37 m długości i ważył 200 kilogramów.

Martwy delfin został zabrany do Biura Departamentu Zasobów Morskich i Przybrzeżnych w celu przeprowadzenia sekcji zwłok w celu ustalenia dokładnej przyczyny śmierci.

Niedawno w Phuket znaleziono także martwego żółwia morskiego.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.