Kierowca ranny po zderzeniu sedana z ciężarówką z olejem w przejściu podziemnym Phuket

Phuket -

Kobieta-kierowca odniosła lekkie obrażenia po tym, jak straciła kontrolę nad pojazdem, a następnie uderzyła w ciężarówkę z przyczepą do przewozu ropy naftowej w przejściu podziemnym w Mueang Phuket.

Policja miasta Phuket została powiadomiona o wypadku w przejściu podziemnym Samkong na południowym pasie w dzielnicy Rassada o godzinie 4:15 w czwartek (2 listopada).

Policja, służby ratownicze i Phuket Express przybyły na miejsce, aby znaleźć poważnie uszkodzony sedan. W pobliżu znaleźli uszkodzoną ciężarówkę z przyczepą do przewozu oleju, której przednie prawe i tylne prawe opony eksplodowały. Kierowca sedana, który odmówił podania prasie swojego nazwiska ani oświadczeń, odniósł jedynie lekkie obrażenia.

Kierowca ciężarówki, pan Phonchai Hemkaew, lat 39, powiedział policji miasta Phuket, że jedzie z Surat Thani, aby dostarczyć ropę do zatoki MaKham w Wichit w Mueang Phuket. Po przybyciu na miejsce wypadku stwierdził, że kierowca sedana stracił panowanie nad pojazdem, po czym uderzył w swoją ciężarówkę i barierę. Następnie sedan został zmiażdżony przez tylne koła jego ciężarówki.

Policja kontynuuje dochodzenie w celu rozważenia podjęcia kroków prawnych i planuje dalsze przesłuchanie kierowcy sedana.

Obraz po treści postu
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.