Policja przechwyciła 49,000 XNUMX tabletek metamfetaminy w Phuket

Phuket -

Policja przejęła w Phuket ponad 49,000 XNUMX tabletek metamfetaminy.

Policja prowincji Phuket powiedziała Phuket Express, że na początku tego tygodnia po raz pierwszy aresztowała 42-letniego Pattanasaka „Poka” przy Poon Phon Road, w podokręgu Talad Nuea. Zabezpieczono przy nim około 213 tabletek metamfetaminy.

Powiedział, że kupił narkotyki od 43-letniej pani Paradee „Bum”. Została ona aresztowana w wynajmowanym pokoju przy Soi Poon Phon 9 w Talad Nuea. Policja kontynuowała dochodzenie i zabezpieczyła jej około 2,688 tabletek metamfetaminy. Powiedziała policji, że narkotyki dostała od 43-letniego pana Anona „Nona”.

Policja kontynuowała dochodzenie i aresztowała pana Nona w hotelu przy Chao Fa Road w Talad Nuea. Skonfiskowano mu 46,400 49,300 tabletek metamfetaminy. Łączna liczba skonfiskowanych tabletek metamfetaminy wyniosła 1 XNUMX sztuk, a ich wartość rynkowa wynosiła około ośmiu milionów bahtów. Wszyscy trzej podejrzani zostali zabrani na komisariat policji miasta Phuket i usłyszeli zarzuty nielegalnego posiadania narkotyków kategorii XNUMX z zamiarem sprzedaży.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.