Dwa martwe żółwie znalezione na plażach w Phang Nga

Phang Nga -

Na plażach w Phang Nga znaleziono martwe dwa żółwie morskie.

Pracownicy Parku Narodowego Khao Lampi Hat Thai Mueang powiedzieli Phuket Express, że w tym tygodniu zostali powiadomieni przez lokalnych mieszkańców o znalezieniu martwych dwóch żółwi morskich.

Pierwszego z nich odnaleziono poza terenem parku narodowego. Martwy żółw był jeszcze młody, miał 33 centymetry szerokości i 59 centymetrów długości. Nie udało się ustalić jego płci. Na zewnętrznej stronie żółwia nie znaleziono żadnych ran.

Drugiego żółwia znaleziono na terenie parku narodowego. Była dorosłą kobietą, miała 54 centymetry szerokości i 102 centymetry długości.

Obydwa zaczęły się rozkładać. Pochowano ich na plażach.

Podobne artykuły:

Niedawno na plaży w Cherng Talay znaleziono martwego żółwia morskiego.

Na plaży w Krabi znaleziono martwego delfina.

Obraz po treści postu
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.