AKTUALIZACJA: Zatrzymano podejrzanego mężczyznę, który pomógł więźniowi w ucieczce w Nakhon Si Thammarat

Ratczaburi –

Podejrzany, który pomógł prominentnemu więźniowi w Nakhon Si Thammarat uciec ze szpitala i uniknąć policji, został aresztowany, podczas gdy sam więzień nadal pozostaje na wolności.

Nasze poprzednie historie:

Policja poszukuje tajskiego więźnia, który uciekł podczas leczenia w szpitalu w Nakhon Si Thammarat. Departament Więziennictwa oferuje 100,000 XNUMX bahtów każdemu, kto poda szczegóły prowadzące do aresztowania zbiegłego więźnia. Komendant więzienia prowincjonalnego Nakhon Si Thammarat i trzech funkcjonariuszy więzienia zostało przeniesionych do Departamentu Więziennictwa, do czasu, gdy trwa dochodzenie mające na celu ustalenie, w jaki sposób więzień uciekł ze szpitala i czy otrzymał pomoc.

Tajski Departament Więziennictwa zwiększył kwotę nagrody ze 100,000 1,000,000 bahtów do XNUMX XNUMX XNUMX bahtów dla każdego, kto poda szczegóły prowadzące do aresztowania wybitnego zbiegłego więźnia w południowej Tajlandii.

Teraz aktualizacja:

Jednostka specjalna Hunuman powiedziała mediom TPN, że na początku tego tygodnia skutecznie aresztowała 28-letniego Suthiwata „Norna” Khunnaronga w Ratchaburi. Do aresztowania doszło po wydaniu nakazu aresztowania przez Sąd Prowincjonalny Nakhon Si Thammarat w dniu 27 październikath, 2023.

Norn zostaje oskarżony o pomoc w ucieczce wybitnego więźnia. Według doniesień Suthiwat również przyznał się do zarzutów, twierdząc, że był kierowcą zbiegłego więźnia. Norn został zabrany z powrotem na komisariat policji miasta Nakhon Si Thammrat w celu dalszych działań prawnych i dochodzenia.

Więzień, wpływowa osobistość lokalna w południowej Tajlandii, pozostaje na wolności i otrzymał nagrodę w wysokości miliona bahtów za jego schwytanie.

Oryginalna wersja tego artykułu ukazała się na naszej siostrzanej stronie internetowej The TPN National News, której właścicielem jest nasza firma macierzysta TPN media.

Obraz po treści postu
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.