Kobieta z Phuket wygrywa pierwszą nagrodę w tajskiej loterii o łącznej wartości 24 milionów bahtów

Phuket -

Kobieta z Phuket zdobyła pierwszą nagrodę w tajskiej loterii za pomocą kuponów cyfrowych i otrzymała nagrodę w wysokości 24 milionów bahtów.

Pani Duang, 48 lat, nazwisko ukryte, kobieta z Phuket, miała cztery cyfrowe losy pierwszej nagrody w tajskiej loterii narodowej, której wyniki ogłoszono 1 listopada 2023 r., otrzymując łączną nagrodę w wysokości 24 milionów bahtów.

Tajskie losy na loterię krajową są sprzedawane zarówno w sklepach loteryjnych, jak i w formie biletów cyfrowych przez Rządowe Biuro Loterii (GLO) online za pośrednictwem aplikacji „Pao Tang”. Wyniki ogłaszane są dwa razy w miesiącu (1. i 16. każdego miesiąca). Jeden los na pierwszą nagrodę w loterii jest zwykle wart około 6 milionów bahtów.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.