Dwóch motocyklistów w zadziwiający sposób przeżywa po tym, jak sedan traci kontrolę w Rawai – WIDEO

Rawaj –

Dwóm motocyklistom udało się uniknąć obrażeń po tym, jak sedan stracił panowanie przed nimi, a następnie uderzył w słup energetyczny w Rawai w Mueang Phuket.

Służby ratunkowe zostały powiadomione o wypadku na początku tygodnia na Wiset Road. Służby ratunkowe, które przybyły na miejsce zdarzenia, zastały uszkodzony sedan, który uderzył w słup energetyczny na poboczu drogi. Niezidentyfikowany kierowca, który odniósł różne obrażenia, został przewieziony do lokalnego szpitala.

Z materiału CCTV wynika, że ​​sedan jechał za dwoma motocyklami, po czym stracił kontrolę i uderzył w znajdujący się przed nimi słup energetyczny. Obaj kolarze nie zostali trafieni pomimo niezwykle bliskiej sytuacji.

Policja w Chalong kontynuuje dochodzenie, ponieważ w wyniku wypadku ucierpiało mienie rządowe, i planuje porozmawiać z kierowcą sedana, gdy ten wróci do zdrowia po odniesionych obrażeniach.

Ostrzeżenie dotyczące treści graficznych w poniższym materiale wideo CCTV.

Obraz po treści postu
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.