Kierowca obwinia awarię hamulców za wypadek na wzgórzu Patong

Patong –

Kierowca uniknął obrażeń po tym, jak jego ciężarówka przewróciła się w pobliżu na Patong Hill i obwiniał awarię hamulców.

Policja w Patong została powiadomiona o wypadku w piątek (3 listopada).rd) przy drodze nr 4029 (Kathu – Patong Road) na Patong Hill. Przybyli na miejsce zdarzenia zastali ciężarówkę zawieszoną na poręczy, która prawie się przewróciła.

Kierowca ciężarówki, Somjit Tanaart, lat 59, z Ubon Ratchathani, który nie odniósł obrażeń, powiedział dziennikowi The Phuket Express, że przewoził rzeczy dla hoteli. To była jego pierwsza podróż do Phuket z nawigatorem GPS. W ciężarówce wystąpiła awaria hamulców, po czym zsunęła się do tyłu na wzgórzu i utknęła na poręczy na zakręcie w pobliżu Świątyni Tygrysów.

Następnie ciężarówkę podniesiono za pomocą dźwigu i usunięto z drogi. Policja kontynuuje dochodzenie w związku z uszkodzeniem mienia rządowego.

Podobna historia:

Kierowca i jego syn nie doznali poważnych obrażeń po przewróceniu się samochodu na wzgórzu Patong w Kathu.

Obraz po treści postu
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.