Inteligentne molo Phuket zostanie zwodowane w Chalong

Chalong –

Organizacja administracyjna prowincji Phuket (PPAO) uruchomi inteligentne molo Phuket w Chalong

Szef PPAO, pan Rewat Areerob, powiedział Phuket Express, że turystyka morska jest popularna wśród turystów i wielu pasażerów korzysta obecnie z transportu morskiego. Phuket Smart Pier będzie połączone z wieloma innymi przystaniami w Phuket i pobliskich prowincjach na Morzu Andamańskim.

Uruchomione zostanie inteligentne molo w Phuket, wyposażone w zaawansowaną technologię wykorzystującą systemy sztucznej inteligencji, co zapewni lepszą infrastrukturę i bezpieczeństwo zarówno tajlandzkim, jak i zagranicznym turystom podróżującym po Phuket.

Centrum kontroli jachtów w Phuket: PYCC będzie również stacjonować na przystani Smart Pier, aby obsługiwać jachty z innych krajów za pomocą systemów One Stop Service.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.