Liniowiec wycieczkowy odwiedza Phuket z 4,600 zagranicznymi turystami

Phuket -

W ubiegły weekend na molo w Patong przybył statek wycieczkowy z 4,616 turystami.

W sobotę (4 listopada godzth) Spectrum of the Seas Royal Caribbean Cruiseliner przybył do Phuket o godzinie 8:00 w ramach jednodniowej wizyty w Patong, a następnie opuścił Phuket o 8:00 tego samego dnia.

Na statku wycieczkowym było 4,616 turystów. Większość z nich to Singapurczycy, Filipińczycy, Koreańczycy, Indonezyjczycy, Malezyjczycy, Hindusi i Chińczycy.

Urzędnicy Patong z radością przyjęli powrót statków wycieczkowych do Phuket, twierdząc, że jest to pozytywny dobrodziejstwo dla branży turystycznej, która wciąż wychodzi z kryzysu Covid-19, kiedy granice i statki wycieczkowe w Tajlandii zostały zasadniczo zamknięte na ponad dwa lata.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.