Mężczyzna aresztowany w Phuket w związku z rzekomym zgwałceniem pasierbicy od czwartego roku życia

Phuket -

Mężczyzna został aresztowany po tym, jak rzekomo zgwałcił swoją pasierbicę od czwartego roku życia do nastolatki w Phuket.

Tajskie Centralne Biuro Śledcze (CIB) powiedziało mediom TPN, że w tym tygodniu aresztowało podejrzanego zidentyfikowanego jedynie jako pan Chaiwat na podstawie nakazu aresztowania wydanego przez Sąd Prowincji Phuket w czerwcu 2022 r. Jest on oskarżony o zgwałcenie dziecka poniżej 15. roku życia. -lat.

Rzekomo zgwałcił swoją pasierbicę, której imię i nazwisko zostało ukryte ze względu na jej prywatność i ochronę, odkąd miała cztery lata, a obecnie ma 15. Chaiwat była z matką, odkąd ofiara była bardzo młoda, ale gdy dziewczynka miała 10 lat, jej matka została aresztowana i osadzona w więzieniu w Phuket za kradzież – podaje CIB.

Ofiara przebywała wówczas jedynie z Chaiwatem. Udało mu się ją zgwałcić i poprosił, aby nikomu nie mówił, i nadal gwałcił ją wiele razy, twierdzi CIB. Kiedy matka dziewczynki wyszła z więzienia, ofiara powiedziała jej, że ojczym ją zgwałcił, ale matka początkowo nie wierzyła w to, co powiedziała.

Następnie dziewczyna powiedziała o tym nauczycielowi w swojej szkole, zanim ten zgłosił szokujący incydent funkcjonariuszom CIB. Dziewczyna w końcu została uwolniona od ojczyma.

Chaiwat nie wydał od razu oświadczenia i nie było jasne, czy nadal korzystał z usług pełnomocnika. Został zatrzymany przez CIB do czasu podjęcia dalszych kroków prawnych.

Obraz po treści postu
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.