Incydent z garnkiem pozostawionym na kuchence staje się bliskim wezwaniem dla strażaków z Chalong

Informacje o Chalong/aktualnościach:

Lokalny mieszkaniec niedawno zostawił garnek na kuchence, co spowodowało uniesienie się dymu z domu, co zaniepokoiło mieszkańców Chalong.

Strażacy z gminy Chalong zostali powiadomieni o incydencie pod koniec ubiegłego tygodnia w domu przy Luang Por Klueam Road w Chalong.

Strażacy dotarli na tył domu i zastali wydobywający się dym. Tylne drzwi były otwarte i strażakom udało się dostać do kuchni.

Jedzenie w garnku gotowało się na kuchence, ale zostało całkowicie spalone. Strażacy wyłączyli kuchenkę, garnek spłonął, kuchnia jednak nie uległa uszkodzeniu.

TPN media zauważa, że ​​w chwili zakończenia rozmowy nie było jasne, gdzie przebywali właściciele domu. Strażacy potraktowali ten dość drobny incydent jako okazję, aby przypomnieć społeczeństwu, jak szybko sytuacja może wymknąć się spod kontroli, i przestrzegli mieszkańców, że gdyby nie szybko zareagowali, pożar mógłby stać się znacznie poważniejszy. W związku z tym podczas gotowania mieszkańcy powinni zawsze zachować odpowiednie środki ostrożności i przebywać w pobliżu kuchni.

Obraz po treści postu
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.