Dwadzieścia delfinów zaobserwowanych u wybrzeży Phang Nga – WIDEO

Phangnga –

Około dwudziestu delfinów butlonoseW ubiegły weekend zauważono je pływające w parku narodowym w Phang Nga w dystrykcie Khura Buri.

Pracownicy Parku Narodowego Surin powiedzieli Phuket Express, że w sobotę (4 listopadath) podczas patrolowania obszaru parku narodowego zauważyli około dwudziestu delfinów butlonosych. Delfiny pływały razem z łódką.

Delfin butlonose jest jednym z chronionych zwierząt morskich w Tajlandii. Lubią pływać, gdy łodzie są w ruchu. Zwykle gromadzą około 20 osobników w grupie, ale czasami może być ich więcej.

Park Narodowy Surin został właśnie ponownie otwarty po wielu miesiącach zamknięcia, aby umożliwić przywrócenie środowiska po wcześniejszej turystyce.

Podobne artykuły:

Park Narodowy Similan i Park Narodowy Mu Ko Surin w Phang Nga zostały ponownie otwarte po wielu miesiącach zamknięcia dla turystyki.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.