Lokalni mieszkańcy pomogli w aresztowaniu mężczyzny z 36,000 XNUMX tabletek metamfetaminy w Phuket

Phuket -

Lokalny mieszkaniec pomógł w aresztowaniu mężczyzny z 36,659 XNUMX tabletkami metamfetaminy w Rassada w Mueang Phuket.

Policja prowincji Phuket powiedziała Phuket Express, że w poniedziałek (6 listopadath) wraz z policją miejską Phuket aresztowali pana Chanapona „Sueę” Bamroongwonga, lat 36, z Rassada. Skonfiskowano mu 36,569 XNUMX tabletek metamfetaminy, motocykl i telefon komórkowy. Został aresztowany na Soi Patchanee w Rassada.

Do aresztowania doszło po tym, jak lokalna policja powiadomiła policję miasta Phuket, że w pobliżu ich domu otoczonego lasem znajduje się mężczyzna podejrzanie jadący motocyklem. Bali się, że mężczyzna może chcieć coś ukraść. Kiedy policja przybyła na miejsce zdarzenia, znalazła jedynie motocykl. Znaleziono torbę pozostawioną przed domem.

W środku policjanci znaleźli tabletki z metamfetaminą. Miejscowi powiedzieli policji, że mężczyzna uciekł i zostawił torbę. Suea, który ukrywał się w pobliżu, przyznał się policji, że zostawił w torebce tabletki z metamfetaminą. Zeznał, że narkotyki kupił od niezidentyfikowanego mężczyzny. Ukrywał narkotyki w lesie w Kathu, ale później zdecydował się ukryć je tutaj.

Suea została zabrana na komisariat policji miasta Phuket, gdzie usłyszała zarzuty nielegalnego posiadania narkotyków kategorii 1 z zamiarem sprzedaży.

Obraz po treści postu
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.