Mężczyzna aresztowany w Phuket za rzekomą napaść na tle seksualnym na kolegę

Phuket -

W Phuket aresztowano mężczyznę po rzekomym napaści na tle seksualnym na swoją koleżankę w Rayong.

Centralne Biuro Śledcze (CIB) powiedziało „Phuket Express”, że w tym tygodniu aresztowało podejrzanego zidentyfikowanego jedynie jako pan Atthanee na parkingu domu towarowego w Chalong w Mueang Phuket. Jest oskarżony o napaść na tle seksualnym na inną osobę, która ukończyła 15. rok życia oraz przetrzymywanie osoby wbrew jej woli.

Ofiara, lat 27, której nazwisko zostało ukryte ze względu na prywatność, pracowała w tym samym miejscu, co podejrzany. Podejrzany poprosił pokrzywdzoną, aby po pracy poszła z nim na kolację i napiła się alkoholu. Następnie podejrzany groził ofierze i zmusił ją do udania się do swojego pokoju w Rayong.

Następnie podejrzany rzekomo dokonał przemocy na tle seksualnym, ale ofierze udało się uciec ze swojego pokoju. Następnie ofiara złożyła zawiadomienie na policję.

Podejrzany nie wydał natychmiast oświadczeń ani zarzutów i od czasu publikacji prasy przebywał w areszcie policyjnym.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.