Kobieta aresztowana za sprzedaż magicznych grzybów w Patongu

Patong –

Kobieta została aresztowana w sklepie z marihuaną w Patong. Jak podaje policja, znaleziono ją sprzedającą magiczne grzyby, które w Tajlandii znajdują się na liście nielegalnych narkotyków kategorii 5.

Policja w Patong powiedziała Phuket Express, że w poniedziałek (6 listopadath) po północy aresztowali niezidentyfikowaną Tajkę. Skonfiskowano od niej różne rodzaje magicznych grzybów, w tym Ghost, Golden, AA, Mac 1, Ape, Yeti Star i New, w sumie skonfiskowano 275 gramów.

Została zabrana na komisariat policji w Patong, gdzie usłyszała zarzuty nielegalnego posiadania narkotyków kategorii 5 (magicznych grzybów). „Phuket Express” zauważył, że policja w Patong nie podała żadnych dalszych szczegółów na temat kobiety.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.