Lotnisko Phuket wyjaśnia sytuację po wycieku wody z dachu terminalu, który spowodował poślizg pasażerów

Phuket -

Wyjaśnienia na międzynarodowym lotnisku w Phuket po wycieku wody z dachu terminalu krajowego, który spowodował poślizg pasażerów.

Zdjęcia i filmy przedstawiające wyciek wody z terminalu krajowego oraz kałuże wody na podłodze stały się popularne we wtorek (7 listopada) w tajskich mediach społecznościowych.th).

W środę (8 listopadath) Międzynarodowy port lotniczy Phuket wydał komunikat wyjaśniający incydent.

Stwierdzili, że woda znajdowała się w Strefie Buforowej na pierwszym piętrze terminalu krajowego. W tym czasie na zewnątrz padał ulewny deszcz i wiał silny wiatr. Kanały wodne na dachu lotniska nie były w stanie odprowadzić dużej ilości wody deszczowej, co spowodowało wyciekanie wody przez kanały i spływanie do terminalu.

Niektórzy pasażerowie odnieśli obrażenia w wyniku poślizgu na podłodze. Lotnisko udzieliło im pomocy medycznej i wypłaci rekompensatę finansową za poniesione przez nich szkody. Mokry obszar został później zablokowany podczas czyszczenia podłogi.

Lotnisko ulepszy system odprowadzania wody, aby zapobiec tego typu zdarzeniom w przyszłości. Przeprosili za niedogodności.

Podobne artykuły:

Po skargach wielu osób międzynarodowe lotnisko w Phuket wyjaśniło kwestię wysokich temperatur w terminalach.

Naprawiono system klimatyzacji na międzynarodowym lotnisku w Phuket.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.