Dwie osoby aresztowane za sprzedaż magicznych grzybów w Patong z zagranicznymi klientami w barze

Patong –

Dwie osoby zostały aresztowane w barze przy Bangla Road. Jak poinformowała policja, znaleziono ich sprzedających magiczne grzyby, które w Tajlandii znajdują się na liście nielegalnych narkotyków kategorii 5. W barze zastali także zagranicznych klientów.

Policja w Patong powiedziała Phuket Express, że w środę (8 listopadath) po północy zatrzymali dwóch niezidentyfikowanych podejrzanych, mężczyznę i kobietę. Skonfiskowano u nich różne rodzaje grzybów magicznych, które sklasyfikowano jako APE i DC, łącznie skonfiskowano 10 gramów. Policja skonfiskowała także podtlenek azotu, często nazywany gazem rozweselającym, który również jest nielegalny.

Podejrzani zostali przewiezieni na komisariat policji w Patong, gdzie usłyszeli zarzuty nielegalnego posiadania narkotyków kategorii 5 (magicznych grzybów). „Phuket Express” zauważył, że policja w Patong nie podała żadnych dalszych szczegółów na temat dwóch podejrzanych ani tego, czy zagraniczni klienci baru zostaną obciążeni jakimikolwiek zarzutami prawnymi.

Nazwiska podejrzanych i nazwiska baru zostały ujawnione przez policję Patong do czasu dalszego dochodzenia.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.