AKTUALIZACJA: Zbiegły więzień wciąż żyje po walce z policją na Southern Mountain w Trang

Trang –

Wybitny zbiegły więzień w Nakhon Si Thammarat wciąż żyje po długotrwałej strzelaninie z tajską policją w paśmie górskim w Trang.

Nasze poprzednie historie:

Policja poszukuje tajskiego więźnia, który uciekł podczas leczenia w szpitalu w Nakhon Si Thammarat. Departament Więziennictwa oferuje 100,000 XNUMX bahtów każdemu, kto poda szczegóły prowadzące do aresztowania zbiegłego więźnia. Komendant więzienia prowincjonalnego Nakhon Si Thammarat i trzech funkcjonariuszy więzienia zostało przeniesionych do Departamentu Więziennictwa, do czasu, gdy trwa dochodzenie mające na celu ustalenie, w jaki sposób więzień uciekł ze szpitala i czy otrzymał pomoc.

Tajski Departament Więziennictwa zwiększył kwotę nagrody ze 100,000 1,000,000 bahtów do XNUMX XNUMX XNUMX bahtów dla każdego, kto poda szczegóły prowadzące do aresztowania wybitnego zbiegłego więźnia w południowej Tajlandii.

Podejrzany, który pomógł prominentnemu więźniowi w Nakhon Si Thammarat uciec ze szpitala i uniknąć policji, został aresztowany, podczas gdy sam więzień nadal pozostaje na wolności.

Teraz aktualizacja:

Generał dywizji Thana Choowong, zastępca komisarza tajskiej policji, powiedziała mediom TPN, że w środę (8 listopadath) Policja Regionu 8 i Regionu 9 na południu Tajlandii stoczyła bitwę z panem Chaowalitem Thongduangiem, lat 37, znanym również jako „Sia Pang Na Nod” w paśmie górskim Ban Tad.

Miejsce zdarzenia ma miejsce około czterech kilometrów od wioski Baan Tra w dystrykcie Pa Lian. Policja znalazła schronisko, w którym mieszkała Sia Pang, ale pies szczekał, gdy podeszli do schroniska po informacji od zaniepokojonego obywatela. Sia Pang zobaczył policję i otworzył ogień z własnej broni. Udało mu się uciec po wystrzeleniu ponad 600 kul w miejsce, w którym go widziano.

Tajska policja nie znalazła ciała Sia Panga i uważa, że ​​nadal żyje, ale może zostać ranny. Tajskie siły specjalne z jednostki Hanuman miały przybyć dziś wieczorem, aby polować na Sia Pang.

Teren, na którym ukrywała się i uciekła Sia Pang, to wyjątkowo nierówny teren z wieloma miejscami do ukrycia i niewielką liczbą ludzi – zauważają media TPN.

To jest rozwijająca się historia.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.