Cudzoziemiec aresztowany na lotnisku w Phuket za 79 dni nadmiernego przedłużenia pobytu

Phuket -

Cudzoziemiec został aresztowany na międzynarodowym lotnisku w Phuket za 79 dni nadmiernego przedłużenia pobytu.

Przedstawiciele urzędu imigracyjnego w Phuket na międzynarodowym lotnisku w Phuket poinformowali Phuket Express, że w czwartek (9 listopadath) zatrzymali cudzoziemca płci męskiej na terminalu odlotów międzynarodowych na lotnisku. Stwierdzono, że przedłużył pobyt o 79 dni. Został zabrany na komisariat policji w Sakoo, gdzie usłyszał zarzuty za przedłużenie pobytu.

„Phuket Express” zauważył, że Urząd Imigracyjny w Phuket nie podał żadnych innych szczegółów dotyczących cudzoziemca poza ogólnym zgłoszeniem zdarzenia prasie.

Obraz po treści postu
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.