Karnawał w Phuket oznacza początek sezonu turystycznego

Patong –

Coroczny karnawał w Patong odbędzie się w przyszłym miesiącu, aby uczcić oficjalne otwarcie sezonu turystycznego w Phuket.

Konferencja prasowa odbyła się w środę (8 listopada).th) w domu towarowym Jungceylon w Patong, prowadzonym przez gubernatora Phuket, pana Sophona Suwannarata i burmistrza Patong, pana Chalermsaka Maneesriego.

37th coroczne wydarzenie odbędzie się od 8 grudniath do 10 grudniath, 2023 r. na plaży Patong od godz. 10:00. W tym roku hasło przewodnie to „Czas szczęścia”. Festiwal tradycyjnie odbywa się w Patongu z okazji rozpoczęcia szczytu sezonu turystycznego w Phuket.

Odbędzie się wiele atrakcji, takich jak parady, karnawałowe pokazy magii, występy kabaretowe i pokazy kulturalne. Podczas wydarzenia zaprezentowane zostaną koncerty zespołu Twopee SOUTHSIDE oraz liczne stoiska z jedzeniem i napojami.

Podobne artykuły:

Trwa coroczny karnawał w Patong, aby zaznaczyć początek sezonu turystycznego na Phuket.

Obraz po treści postu
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.