Zagraniczni turyści ranni w minivanie, który przewrócił się po wypadku na wzgórzu Patong – WIDEO

Patong –

Dwóch zagranicznych pasażerów zostało rannych po tym, jak minivan zderzył się z potrąconym pickupem, a następnie przewrócił się na Patong Hill.

Policja w Patong została powiadomiona o wypadku w czwartek rano (9 listopada).th) na drodze Patong – Kathu na wzgórzu Patong w pobliżu Sanktuarium Tygrysów.

Przybyli na miejsce zdarzenia zastali na drodze przewrócony minivan. Z minivana wysiadło siedmiu zagranicznych pasażerów. Dwóch z nich odniosło lekkie obrażenia.

Pobliskie zespoły ratownicze znalazły kolejny uszkodzony czarny minivan, w którym nie było rannych pasażerów.

Z materiału CCTV znajdującego się w pobliżu miejsca zdarzenia wynika, że ​​biały pickup próbował wyprzedzić minivana na zakręcie, po czym zderzył się z białym minivanem i czarnym minivanem na przeciwległym pasie. Biały minivan został przewrócony. Pick-up nie zatrzymał się. Od chwili wydania prasy policja poszukuje kierowcy pickupa.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.