Amerykanin w śpiączce po wyciągnięciu z wody na plaży Surin w Phuket

Thalang –

72-letni Amerykanin był dziś w śpiączce po tym, jak ratownicy wyciągnęli go z wody na plaży Surin w Cherng Talay.

Policja w Cherng Talay została powiadomiona o zdarzeniu od niezidentyfikowanego operatora skuterów wodnych na plaży Surin w piątkowe popołudnie (10 listopada).th). Policja i ekipy ratownicze przybyły na plażę i znalazły 72-letniego Amerykanina leżącego na plaży. Był nieprzytomny, po czym udzielono mu resuscytacji krążeniowo-oddechowej i przewieziono go do pobliskiego szpitala.

Ratownicy powiedzieli policji w Cherng Talay, że znaleźli mężczyznę twarzą w dół w morzu 150 metrów od plaży. W chwili publikacji prasy stan mężczyzny nie był znany, a szpital nie wydał żadnych oświadczeń.

Nazwisko mężczyzny zostało ukryte ze względu na jego prywatność, a także aby policja mogła skontaktować się z jego bliskimi w sprawie sytuacji. Nie było od razu jasne, czy mężczyzna był turystą, czy emigrantem.

Obraz po treści postu
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.