W Maya Bay znaleziono dziesiątki rekinów rafowych czarnopłetwych – WIDEO

Krabi –

Znaleziono dziesiątki rekinów Black Tip Reef pływających w pobliżu plaży w słynnej zatoce Maya w Krabi.

Szef Parku Narodowego Hat Noppharat Thara Mu Ko Phi Phi, pan Yutthpong Damsrisuk, powiedział Phuket Express, że w tym tygodniu znaleźli dziesiątki rekinów rafowych czarnopłetwych pływających bardzo blisko plaży w zatoce Maya.

Maya Bay to słynna wyspa w Krabi i Tajlandii. Jest także domem dla rekina rafowego Blacktip, ponieważ zatoka jest specjalnym obszarem modelowym do badań i ochrony rekina rafowego Blacktip.

Podobne artykuły:

Słynna zatoka Maya Bay w Krabi została tymczasowo zamknięta na dwa miesiące w celu przywrócenia środowiska.

Słynna Zatoka Maya w Krabi została ponownie otwarta pierwszego dnia dla turystów w niedzielę 1 października, po dwóch miesiącach zamknięcia ze względu na odbudowę środowiska.

Obraz po treści postu
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.