Zatrzymanie mężczyzny z magicznymi grzybami w sklepie z konopiami indyjskimi w Patong

Patong –

Mężczyzna został aresztowany z magicznymi grzybami w sklepie z konopiami indyjskimi przy Bangla Road w Patong. Magiczne grzyby są wymienione w Tajlandii jako nielegalne narkotyki kategorii 5.

Policja w Patong powiedziała Phuket Express, że w czwartek (9 listopadath) tuż przed północą aresztowali mężczyznę w sklepie z konopiami indyjskimi. Skonfiskowano mu trzy gramy magicznych grzybów typu GT.

Został zabrany na komisariat policji w Patong, gdzie usłyszał zarzuty nielegalnego posiadania narkotyków kategorii 5.

Policja Patong nie podała jednak tajskim mediom nazwiska mężczyzny ani sklepu.

Podobny artykuł:

Dwie osoby zostały aresztowane w barze przy Bangla Road. Jak poinformowała policja, znaleziono ich sprzedających magiczne grzyby, które w Tajlandii znajdują się na liście nielegalnych narkotyków kategorii 5. W barze zastali także zagranicznych klientów.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.