AKTUALIZACJA: Nietrzeźwy brazylijski kierowca zatrzymany po potrąceniu i ucieczce na wzgórzu Patong

Patong –

Nietrzeźwy brazylijski kierowca pickupa został aresztowany po wypadku, w którym uderzył w minivana, który następnie przewrócił się na Patong Hill, raniąc zagranicznych pasażerów.

Nasza poprzednia historia:

Dwóch zagranicznych pasażerów zostało rannych po tym, jak minivan zderzył się z potrąconym pickupem, a następnie przewrócił się na Patong Hill.

Teraz nasza aktualizacja:

Policja w Patong poinformowała wcześniej „Phuket Express” o zdarzeniu. W czwartek rano (9 listopada br.)th), policja została powiadomiona o wypadku w Patong City. Organy ścigania przybyły na miejsce zdarzenia i zastały uszkodzony motocykl oraz rannego miejscowego rowerzystę. Z miejsca zdarzenia odjechał biały pickup. Policjanci ruchu drogowego na motocyklach podążali za pickupem, a gdy zbliżyli się do niego, kierowca według doniesień odjechał i potrącił policjanta.

Następnie biały pickup zderzył się z minivanem, który następnie przewrócił się na Patong Hill.

Pickup później jechał do Kathu, lekkomyślnie jadąc z dużą prędkością. Następnie pickup zderzył się z kolejnym motocyklem, w wyniku którego dwie osoby odniosły lekkie obrażenia. Policja w Kathu w końcu znalazła pickupa zaparkowanego w garażu w pobliżu pola golfowego w Kathu, ale nie było w nim żadnego kierowcy.

Kierowca, który próbował uciec pieszo, został w końcu zatrzymany w pobliżu. Zidentyfikowano go jako Brazylijczyka i zabrano na komisariat policji w Kathu. Badanie na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu wykazało 202 miligramy procent alkoholu we krwi. Policja w Kathu nie określiła jeszcze, jakie zarzuty zostaną postawione nietrzeźwemu brazylijskiemu kierowcy, ani nie podała prasie jego pełnego nazwiska.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.