Mężczyzna aresztowany trzy miesiące po kradzieży elektronicznego tabletu turysty na plaży w Rawai

Rawai –

Mężczyzna został aresztowany trzy miesiące po tym, jak ukradł turystce tablet elektroniczny na plaży Nai Harn w Rawai.

Policja w Chalong powiedziała Phuket Express, że trzy miesiące temu w sierpniu podejrzany ukradł turystom przy plaży Nai Harn w Rawai w Mueang Phuket elektroniczny tablet, po czym odjechał na motocyklu.

Trzy miesiące później, 9 listopadath, policja w Chalong aresztowała podejrzanego zidentyfikowanego jedynie jako pan Mitun na Ratch Uthit 200 Pi Road w Patong. Policja nie podała jego wieku ani narodowości.

Odebrano mu skradziony tablet. Został zabrany z powrotem na komisariat policji w Chalong, gdzie usłyszał zarzuty kradzieży.

Obraz po treści postu
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.