Napad na nielegalny sklep z papierosami w Phuket

Phuket -

Policja Centralnego Biura Śledczego (CIB) przeprowadziła nalot na ok w Mueang Phuket stwierdzono nielegalną sprzedaż papierosów.

Policja CIB powiedziała Phuket Express, że w ubiegły weekend aresztowała kobietę zidentyfikowaną jedynie jako pani Preeda w sklepie w dzielnicy Rassada. Zarzuca się jej nielegalne posiadanie i sprzedaż papierosów, od których nie została uiszczona opłata skarbowa.

Do nalotu doszło po tym, jak anonimowy zaniepokojony obywatel powiadomił policję, że w sklepie sprzedaje się nielegalne papierosy. Poszli do sklepu udając kupujących, a sprzedawca sprzedał papierosy po opłaceniu cła za 290 bahtów, podczas gdy koszt tych samych papierosów po opłaceniu cła wyniósłby 1,650 bahtów.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.