Jaja żółwia morskiego znalezione na plaży w Phang Nga

Phangnga –

Na plaży w dzielnicy Takua Thung znaleziono jaja żółwia morskiego.

Urzędnicy z Marine and Coastal Resources powiedzieli Phuket Express, że zostali powiadomieni przez mieszkańców, że w ubiegły weekend znaleźli ślady matki żółwia morskiego na plaży w Ao Toh Lah w Baan Khao Pilai w podokręgu Kok Kloi.

Poszli na plażę, aby znaleźć gniazdo żółwia morskiego. Wewnątrz znaleziono jaja żółwi morskich. Obszar ten nie został naruszony przez wodę morską ani złą pogodę, a gniazdo jest chronione i monitorowane do czasu wyklucia się jaj przez odpowiednie władze.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.