Sedan po wypadku spada w dół wzgórza Patong, kierowca obwinia awarię hamulców

Patong –

Kobieta kierująca sedanem uniknęła obrażeń po tym, jak nie była w stanie zapanować nad swoim sedanem, zanim ten uderzył w inny sedan i spadł w dół Patong Hill.

Służby ratunkowe zostały powiadomione o wypadku w niedzielę (12 listopada) na bocznej drodze za Sanktuarium Tygrysów na wzgórzu Patong. Przybyli na miejsce zdarzenia, pięć metrów w dół wzgórza zastali niebieskiego sedana. Niezidentyfikowana kobieta-kierowca uniknęła poważnych obrażeń. Na pobliskiej drodze znaleziono kolejny uszkodzony sedan.

Kobieta kierująca sedanem stwierdziła, że ​​podczas zjazdu ze wzniesienia nie była w stanie zahamować. Jej sedan zderzył się z drugim sedanem, którego kierowca nie został ujawniony prasie, po czym spadł ze wzgórza.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.