AKTUALIZACJA: Hiszpański influencer zaprzecza oskarżeniom o umyślne zamordowanie Kolumbijczyka na wyspie Pha Ngan

Pha Ngan, Surat Thani –

Hiszpański szef kuchni i wpływowy celebryta zaprzeczył niektórym zarzutom i przyznał się do innych po tym, jak rzekomo poćwiartował kolumbijskiego chirurga, podobno swoją kochankę, na wyspie Pha Ngan w sierpniu tego roku.

Nasze poprzednie historie:

Ludzka miednica z wciąż przyczepionymi jelitami została znaleziona na wysypisku śmieci na wyspie Pha Ngan w Surat Thani.

Tajska policja aresztowała hiszpańskiego podejrzanego o rzekome zamordowanie i poćwiartowanie swojego kolumbijskiego partnera na południowej wyspie turystycznej Pha Ngan, Surat Thani.

Zespół medycyny sądowej potwierdził, że części ciała znalezione na wysypisku śmieci na turystycznej wyspie Pha Ngan w Tajlandii, Surat Thani, należą do Kolumbijczyka, który prawdopodobnie został zamordowany przez swojego hiszpańskiego kochanka.

Prokuratorzy złożyli pozew przeciwko oskarżonemu, panu Danielowi, w związku z zamiarem morderstwa oraz przeniesieniem lub zniszczeniem ciał lub części ciał w celu ukrycia śmierci. Sąd Prowincjonalny Koh Samui odroczył rozprawę do 13 listopada przyszłego miesiąca.

Teraz aktualizacja:

W poniedziałek (13 listopada godzth) Pan Daniel Jeronimo Sancho Bronchalo, lat 29, obywatel Hiszpanii, został doprowadzony do Sądu Prowincjonalnego Koh Samui przez odpowiednich funkcjonariuszy. Jego ojciec, znany hiszpański aktor, Rodolfo Sancho Aguirre, był w sądzie, a także prawnik i tłumacz języka hiszpańskiego.

Pan Daniel zwrócił się do sądu o nowego prawnika, a także zaprzeczył niektórym postawionym mu zarzutom. Powołanie sądu w celu złożenia dowodów w sprawie zarzutów odbędzie się 27 listopadath tego miesiąca.

Inne tajskie media doniosły, że pan Daniel przyznał się do zarzutów ukrywania, usuwania i niszczenia zwłok lub ich części. Jednakże zaprzeczył oskarżeniu o zamiar morderstwa, planując podobno twierdzić, że incydent był wypadkiem i zaczął się w samoobronie.

Obraz po treści postu
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.