Zima zaczyna się w Tajlandii

Krajowy-

Tajski Departament Meteorologii ogłasza, że ​​Tajlandia rozpocznie sezon zimowy począwszy od 14 listopada 2023 roku.

Oczekuje się, że minimalne temperatury w północnej Tajlandii spadną poniżej 23 stopni Celsjusza, co będzie oznaczać chłodną pogodę w kilku obszarach. Kierunek wiatru obejmujący Tajlandię na wysokościach od 100 metrów do 3,500 metrów zmieni się na północny wschód lub wschód.

Tymczasem wiatr na większych wysokościach, powyżej 5,000 m n.p.m. zmieni się na zachodni. Jednak na początku sezonu zimowego w północnej Tajlandii będą występowały okresowe opady deszczu, podczas gdy w regionie południowym przewidywane są ciągłe, ulewne opady deszczu.

Ten artykuł pierwotnie ukazał się na naszej siostrzanej stronie The Pattaya News.

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce. Ma doświadczenie w HR i operacjach i od dekady pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od około dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie proszę kierować na e-mail [email chroniony] O nas: https://thephuketexpress.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thephuketexpress.com/contact-us/