Ogień uszkodził dwa samochody w Chalong

Informacje o Chalong/aktualnościach:

Ogień uszkodził dwa samochody zaparkowane przy domu w Chalong.

Strażacy z gminy Chalong powiedzieli Phuket Express, że zostali powiadomieni o pożarze domu przy Soi 5 w wiosce Nai Mueang w Chalong w Mueang Phuket na początku tego tygodnia przez miejscowego mieszkańca.

Przybyli na miejsce zdarzenia zastali dym wydobywający się z jednego z dwóch pojazdów. Opanowanie pożaru zajęło około pięciu minut. Komora silnika jednego samochodu została uszkodzona w wyniku pożaru, który prawdopodobnie był źródłem pożaru, który następnie rozprzestrzenił się na drugi samochód znajdujący się w pobliżu.

Przyczyna pożaru jest nadal badana od czasu prasy.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.