Mężczyzna aresztowany po rzekomym ataku i poważnym zranieniu ofiary w Phuket

Phuket -

Mężczyzna został aresztowany w hotelu po tym, jak rzekomo rozciął głowę ofiary, powodując poważne obrażenia w Phuket.

Na początku tego tygodnia Centralne Biuro Śledcze (CIB) poinformowało „Phuket Express”, że aresztowało podejrzanego, który publicznie zidentyfikował jedynie pana Saharata, przed hotelem w Karon, Mueang Phuket. Jest oskarżony o usiłowanie zabicia innej osoby i noszenie broni w miejscu publicznym bez pozwolenia.

Zatrzymanie następuje po wydarzeniach z 19 sierpniath z tego roku, kiedy ofiara, której nazwisko zostało ukryte ze względu na bezpieczeństwo, jechała motocyklem w parku publicznym w podokręgu Talad Yai w Mueang Phuket. Saharat i jego przyjaciele odnaleźli ofiarę, z którą mieli wcześniej konflikt. Saharat i dwóch innych towarzyszących mu mężczyzn rzekomo użyli noża, aby rozciąć głowę ofiary, zanim ta odjechała. Ofiara doznała poważnych obrażeń głowy.

Później ofiara złożyła oficjalne zawiadomienie na policję. Sąd prowincji Phuket dla Saharatu wydał następnie nakaz aresztowania. Policja ustaliła również, że zanim został aresztowany, Saharat pracował w hotelu w Karon.

Na chwilę obecną Saharat pozostaje w areszcie. Dokładny problem, jaki miał z ofiarą, który wywołał incydent, nie został od razu wyjaśniony prasie.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.