Zatrzymanie dwóch podejrzanych o seryjną kradzież w Thalang

Informacje o Thalang/aktualnościach –

Policja poinformowała, że ​​dwóch mężczyzn zostało aresztowanych po rzekomych kradzieżach w wielu miejscach w Thalang.

Policja Thalang powiedziała Phuket Express, że w środę (15 listopadath) aresztowali dwóch podejrzanych, których zidentyfikowano jedynie jako 41-letniego Nona z Phuket i 44-letniego O z Phang Nga. Zostali aresztowani w domu w podokręgu Thap Krasattri.

Zabezpieczono przy nich drona, trzy laptopy, amulety i inne cenne przedmioty. Dwóch podejrzanych zostało zabranych na komisariat policji w Thalang, gdzie usłyszeli zarzuty kradzieży. Do aresztowania doszło po tym, jak według doniesień dwóch podejrzanych dokonywało kradzieży w wielu miejscach w rejonie Thalang.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.