Marokańczyk aresztowany za rzekomą nielegalną pracę w sklepie z konopiami indyjskimi w Patong

Patong –

28-letni Marokańczyk został aresztowany po tym, jak przyłapano go na pracy w sklepie z konopiami indyjskimi w Patong bez legalnego pozwolenia na pracę.

Policja w Patong powiedziała Phuket Express, że w tym tygodniu aresztowała niezidentyfikowanego 28-letniego Marokańczyka. Został aresztowany w sklepie z konopiami indyjskimi przy Phang Mueang Sai Kor Road i zabrany na komisariat policji w Patong, gdzie usłyszał zarzuty pracy bez pozwolenia.

Do aresztowania doszło po tym, jak anonimowy zaniepokojony obywatel powiadomił policję, że w sklepie znajduje się cudzoziemiec sprzedający konopie indyjskie. Policja udała się do sklepu udając klientów, a następnie nagrała wideo, na którym Marokańczyk sprzedaje marihuanę jednemu z nich.

Nazwisko Marokańczyka zostało zatajone przez „Phuket Express”.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.