Tajlandia uznana za „najlepszą przystępną cenowo trasę podróży długodystansowych”

KOMUNIKAT PRASOWY:

Wybrany przez szwedzkich podróżników do nagrody Travel Great RES Prize Destination 2024 organizowanej przez RES i Travel News.

Bangkok, 16 Listopad 2023 – Tajlandia została wybrana „Najlepszym niedrogim kierunkiem podróży długodystansowych” w konkursie Travel Great RES Prize Destination 2024 organizowanym przez RES i Travel News, wiodący szwedzki magazyn branży turystycznej.

Ceremonia wręczenia nagród Travel Great RES Prize Destination 2024 odbyła się 9 listopada 2023 r. w Travel News Market w Sztokholmie w Szwecji.

Na podstawie ankiety przeprowadzonej przez firmę badawczą Nordic Bench i Travel News nagroda „Najlepszy niedrogi cel podróży na długich trasach” przyznawana jest przez szwedzkich podróżników poszukujących wymarzonego kierunku podróży oferującego najlepszą wartość i jakość.

To trzeci rok z rzędu, w którym Tajlandia została uhonorowana wyróżnieniem, które wcześniej nazywano nagrodą „Najlepszy stosunek jakości do ceny”.

Pani Krittika Rojanasap, zastępca dyrektora biura Urzędu Turystyki Tajlandii (TAT) w Sztokholmie, powiedziała „To ogromny zaszczyt ponownie otrzymać tę nagrodę i co za niesamowite uczucie wiedzieć, że Tajlandia jest nadal ulubionym kierunkiem Szwedów od lat. Będziemy kontynuować naszą pracę, aby Tajlandia nadal była preferowanym kierunkiem podróży długodystansowych przez wiele lat”.

Biuro TAT w Sztokholmie promuje kierunek Tajlandii w kierunku odpowiedzialnej i zrównoważonej turystyki, podkreślając jednocześnie bogatą historię i kulturę królestwa, bogatą przyrodę i ciepłą tajską gościnność.

Szwecja jest głównym rynkiem źródłowym ze Skandynawii w Tajlandii. Od 1 stycznia do 12 listopada 2023 r. Tajlandię odwiedziło 130,563 XNUMX Szwedów.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.