Nietrzeźwy Niemiec, który przedłużył pobyt, zatrzymany po kradzieży motocykla na wyspie Samui

ZDJĘCIE: MGR online

Wyspa Samui, Surat Thani –

Nietrzeźwy 23-letni Niemiec, który przekroczył granicę pobytu, został aresztowany po tym, jak ukradł motocykl mieszkańcowi wyspy Samui.

Służba imigracyjna Samui powiedziała „Puket Express”, że na początku tego tygodnia aresztowała 23-letniego Niemca, gdy ten przebywał w pobliżu hotelu w pobliżu plaży Chaweng. Stwierdzono, że przebywał dłużej niż 34 dni. Niemiec także był pod wpływem alkoholu.

Niemiec pod wpływem alkoholu ukradł motocykl miejscowemu mieszkańcowi i zostawił go w pobliżu plaży Chaweng – powiedział Samui Immigration. Właściciel motocykla zgłosił kradzież, a policja z łatwością śledziła trop za pomocą telewizji przemysłowej i znalazła podejrzanego w pobliżu plaży, a młodego Niemca zabrano na komisariat policji w Bo Phut w celu deportacji.

Urząd imigracyjny Samui powiedział Phuket Express, że Niemiec był już wcześniej aresztowany za zakłócanie porządku publicznego. Podczas poprzedniego zdarzenia posiadał wizę turystyczną, wydał wszystkie swoje pieniądze i nie miał gdzie się zatrzymać, przez co sprawiał problemy innym lokalnym mieszkańcom.

Nie jest jasne, dlaczego podejrzany został zwolniony po tym wcześniejszym incydencie, chociaż w tej sytuacji nie przebywał na zwolnieniu lekarskim przez dłuższy okres. Urząd imigracyjny Samui nie ujawnił nazwiska mężczyzny, ale stwierdził, że zostanie on umieszczony na czarnej liście i deportowany. Nie było również jasne, czy przed rozpoczęciem procedury deportacyjnej zostaną mu postawione zarzuty karne za kradzież motocykla, czy też Tajlandia zdecyduje się po prostu wydalić go z kraju.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.