Zatrzymanie mężczyzny za sprzedaż magicznych grzybów w Patongu

Patong –

Mężczyzna został aresztowany w sklepie z konopiami indyjskimi w Patong. Znaleziono go sprzedającego magiczne grzyby, które w Tajlandii znajdują się na liście nielegalnych narkotyków kategorii 5.

Policja w Patong powiedziała Phuket Express, że w środę (15 listopadath) aresztowali mężczyznę w sklepie z konopiami indyjskimi przy Kamala – Patong Road. Skonfiskowano u niego różne rodzaje magicznych grzybów, które zostały wymienione jako WTAT, APE, DT, DC, LG i BT, łącznie skonfiskowano 131.8 grama. Magiczne grzyby zostały znalezione przez funkcjonariuszy o sokolich oczach w pudełkach ukrytych pod ladą.

Podejrzanego przewieziono na komisariat policji w Patong, gdzie usłyszał zarzuty nielegalnego posiadania narkotyków kategorii 5 (grzyby magiczne). „Phuket Express” zauważył, że policja w Patong nie podała żadnych dalszych szczegółów na temat sprzedawcy.

Policja w Patong w dalszym ciągu rozprawia się z nielegalnymi magicznymi grzybami sprzedawanymi głównie w sklepach z konopiami indyjskimi ostatnio miało miejsce wiele aresztowań, takich jak to.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.